Jump to content

Welcome to CSFORCE.RO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account
Photo

Reclamatie

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

-Kompany-

-Kompany-

Idolul femeilor

• Membru
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 501 posts
  • Judet:Prahova
  • Game Nick:-Kompany-
  • Time Online: 19d 53m 40s
# Numele Meu: Damon ;x
# Membrul Staff Raportat: Ghostkiller
# O scurta Descriere: As avea multe impotriva lui ,dar o reclam doar pe asta . Ieri a facut o reclamatie pe categoria serverului Mania.csforce.ro impotriva unui admin ,iar eu am comentat in defavoarea lui . Dupa ce a vazut asta ,a inchis singur topicul ,lucru care ar fi trebuit sa il fac eu ,si i-am spus ,ca si in alte dati ,sa aiba grija ,l-am ''mustrat'' bland prin PM ,spunandu-i ca incepe sa dea in boala unora precum Titani sau Stylex ,care se bagau unde nu le fierbea oala . Pentru faptul ca a incalcat regulamentul si s-a bagat unde nu trebuia ,i-am dat un warn ,iar el din ''razbunare'' ,exact cum a facut si Stylex ,mi-a dat back . 
# Data/Ora aproximativa : ieri in principal , daca stau sa ma gandesc de cand si-a luat gradul 
# Sugerez pedeapsa: nu am nimic personal cu el ,e un baiat de milioane ,sa nu ma inteleaga gresit ,dar sa aiba grija . sa nu uite cine l-a sprijinit cel mai mult pentru gradul care il are acum si pe cine intreba cum se inchide un topic sau cum se da un warn ,cu toate ca acum suntem programator profesionist si mari experti in ipb/phpbb/etc . Cred ca ar trebui sa primeasca Moderator mic o perioada pana intelege ca a avea un grad nu inseamna sa detii controlul ,dar si sa invete sa se stapaneasca
# Dovezile mele: warnu-ul pe care il am . La sectiunea mania am sters topicul facut de el pentru ca vreau sa fac modelele ,dar timpul nu prea imi permite ,sunt in focurile admiterii la academia de politie .

• 0

<p class='bbc_center'><span style='font-family: comic sans ms'><span style='font-size: 18px;'><span style='color: #00ff00'>Semnatura de talie mondiala</span></span></span></p>

Vizitator

• Vizitator
1.Nu ti l-am dat din razbunare, nu e vina mea ca ai facut dublu post, warn-ul a fost justificat
2.Da am inchis topicul ca tu il pupi in fund, in cel mai frumos mod spus, pe acel admin, intra codatii ies codatii pe el il doare-n cot, si tot pe mine ma injura ca i-am zis ca ii fac reclamatie, nu ar fi asta o problema, problema e ca tu ai dat un raspuns in care ai zis ca nu te intereseaza ce face ca a donat, si deaia am dat topic closed ...
3.Si te-am intrebat doar daca pot sa ii dau warn cand aveam gradul de detinator server la unu care facea spam, niciodata nu te am intrebat cum sa dau topic closed

Felie

Felie

jeg !

• Banned
  • 487 posts

:pro: Isi face de cap mie cand aveam 8 warn-uri (nustiu de ce) mi-a mai dat 2 deaiurea ca sa iau ban ... rank down sau remove ...

Vizitator

• Vizitator

:pro: Isi face de cap mie cand aveam 8 warn-uri (nustiu de ce) mi-a mai dat 2 deaiurea ca sa iau ban ... rank down sau remove ...

Nu ti am dat nici un war aiurea, tu nu vezi bine sau iti bati joc de mine, uita-te la more detalis ca scrie acolo

Felie

Felie

jeg !

• Banned
  • 487 posts

Nu ti am dat nici un war aiurea, tu nu vezi bine sau iti bati joc de mine, uita-te la more detalis ca scrie acolo

Omule nu warn-ul cand am dat pro fara sa am voie atunci cand aveam eu 8 ....

Vizitator

• Vizitator

Omule nu warn-ul cand am dat pro fara sa am voie atunci cand aveam eu 8 ....

Da, inca apar acolo la history, unu il ai pt limbaj vulgar pe chat si altu ca nu faci parte din staff la un topic...

DanieL.

DanieL.

✖ Dau din saracie la-naltime ✖

• Membru
  • 1,410 posts
  • Time Online: 77d 10h 35m 39s

Cred ca un simplu advertisment e de ajuns ca sa inteleaga, acu depinde de Radu

• 0

-Kompany-

-Kompany-

Idolul femeilor

• Membru
  • 501 posts
  • Judet:Prahova
  • Game Nick:-Kompany-
  • Time Online: 19d 53m 40s

Acel dublupost care il spui tu se sanctioneaza cu warn de tip multipost ,nu incalcare regulament cum ai facut tu ,plus ca la mine un dublu post il vezi o data la 200 de posturi ,deci keep calm and love Damon ;x . Restul care are probleme cu el sunt invitati sa isi faca propriile topicuri  

• 0

<p class='bbc_center'><span style='font-family: comic sans ms'><span style='font-size: 18px;'><span style='color: #00ff00'>Semnatura de talie mondiala</span></span></span></p>

iLLuminaTi

iLLuminaTi

VREAU P***A

• Banned
  • 478 posts
  • Judet:Brasov
Eu zic sa primeasca doar un advertisment si pe viitor sa fie mai atent si sa isi i-a rolul in serios , aceasta comunitate nu este una de copii ci una de oamenii educati care isi vede singur de treaba lui fara sa incurce pe unu sau pe altu asta este parerea mea , il astept pe radu cu parerea lui !

16.carate

16.carate

Membru

• Administrator
  • 1,125 posts
  • Email:pokers_adelin@yahoo.com
  • Judet:Strada ingusta nr sub fusta
  • Game Nick:16.carate

eu zic sa primeasca un avertisment verbal , si data viitoare cand i se urca gradu la cap sa primeasca down

• 0

Posted Image

Smoke@Csforce

Smoke@Csforce

Respecta Pentru a Fi Respectat

• Membru
  • 1,558 posts
  • Email:llg.respawn@yahoo.com
  • Judet:Buzau
  • Game Nick:"Nu Styu Cs ;x
  • Time Online: 8d 23h 57m 35s

Cred ca un simplu advertisment e de ajuns ca sa inteleaga, acu depinde de Radu

Sunt de acord cu daniel D !

• 0

321rage

321rage

CS:GO Player

• Fondator
  • 2,555 posts
  • Steam:id/321rage
  • Judet:Hunedoara
  • Game Nick:ecoGame
  • Time Online: 42d 9h 35m 31s

O sa primeasca un avertisment , iar la urmatoarea abatere vom decide in functie de situatie [remove/down]

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: Rezolvat